Турбота — це поговорити з бабусею, чому важливо носити маску правильно

Дата: 07.09.2021 08:00

Турбота — це поговорити з бабусею, чому важливо носити маску правильно ????

Частіше за все, люди не дотримуються правил, коли не знають їх або не розуміють, для чого вони потрібні ??????????????

Тому, щоб вберегти близьких, не просто переконайтеся, що вони ознайомлені з правилами використання захисних масок, а й поясніть, для чого ці правила існують.

Наприклад:

? Перед тим, як надягнути маску, потрібно вимити рукине менш як 20 секунд або ретельно продезінфікувати їх антисептиком зі вмістом спирту не менш як 60%.

???? Це важливо, оскільки вірусні частинки можуть перебувати на будь-яких предметах, яких ми торкаємося руками. Відповідно, надягаючи чи знімаючи маску, кількох дотиків до ротової зони чи самої маски може бути достатньо для інфікування.

? Маска повинна щільно прилягати до обличчя, закриваючи ніс та рот, а її краї мають щільно прилягати до обличчя.

???? Це необхідно, адже Маска - це бар'єр, що запобігає потраплянню крапель вашого дихання, яке може містити хвороботворні мікроорганізми, до інших. А якщо ніс чи рот не закриті маскою або коли маска не щільно прилягає до обличчя, значно збільшується інфікування інший людей, якщо ви маєте коронавірус, але не маєте симптомів.

Більше про правильне носіння маски можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3yKXraf