Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Дата: 11.09.2021 09:10

Шановні працівники нафтогазових підприємств Великосорочинської громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Це свято людей, які присвятили себе нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої неможливо уявити благополучне життя країни.

Сьогодні ви зміцнюєте нашу енергетичну незалежність і цим укріплюєте авторитет держави в очах міжнародної спільноти!

Завдяки праці науковців, інженерів, службовців та робітників крок за кроком протягом століть розбудовувалася нафтогазова галузь: створювалися потужні комплекси, освоювалися родовища, впроваджувалися нові технології з видобутку нафти та газу.

Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють самовідданість і майстерність, відповідальне ставлення до своєї справи, забезпечуючи надійну роботу складного технологічного комплексу.

Бажаю наснаги, оптимізму, стабільності та нових досягнень. Нехай свято наповнює радістю та гордістю за професійні здобутки, а Ваша відданість своїй справі спрацьовує на благо народу України!

З повагою Олександр ТИЩИЦЬКИЙ