Важлива інформація!

Дата: 18.09.2021 08:00

У Львові цими вихідними відкрили виставку в межах кампанії “Захищені”, яка розповідає про переваги вакцинації від COVID-19 через історії українців, які вже отримали щеплення.

Виставка складається з інтерактивних стендів, розташованих поряд із Центром Довженка (проспект Червоної Калини 81), з фотографіями вакцинованих українців та аудіозаписами їхніх розповідей про те, чому вони вирішили щепитися. Щоб послухати їх достатньо просто підняти руку і стенди, обладнані датчиками руху, “заговорять” голосами героїв.

Поряд розміщені ідентичні дзеркальні стенди, з якими можна зробити селфі та викласти їх у соцмережі разом із хештегом #Захищені та власною розповіддю, що саме спонукало вас вакцинуватися.

Подібну виставку вже відкрили в Маріїнському парку в Києві. На черзі Одеса, Харків і Дніпро.

Кампанію “Захищені” реалізують за підтримки UNICEF Ukraine, USAID Ukraine - USAID Україна та World Bank Ukraine.