День сіл Полив’яне, Радченки, Купівщини й Іващенки Великосорочинської громади

Дата: 13.09.2021 12:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

10 вересня 2021 року села Полив’яне, Радченки, Купівщини й Іващенки Великосорочинської громади відзначили свій День Народження!

Вітали жителів сіл та гостей заходу голова Великосорочинської сільської ради Олександр ТИЩИЦЬКИЙ та староста Любов ДЯЧЕНКО.

Усі присутні узяли участь у безпрограшній лотереї, насолодимися роботами авторів виставки творів декоративно-прикладного мистецтва та отрмали неймовірне задоволення від організованого концерту.

Для діток була організована святкова програма з аніматорами.

По закінченнню свята всіх гостей частували смачної кашею та варениками!

Кореспонденти Інформаційного центру «Миргородщина» відобразили День сіл Полив’яне, Радченки, Купівщини й Іващенки Великосорочинської громади безліччю фото.