Великосорочинська територіальна громада отримала службовий автомобіль для поліцейського офіцера громади

Дата: 14.09.2021 15:00

Великосорочинська територіальна громада отримала службовий автомобіль для поліцейського громади

14 вересня на території Національного історико-архітектурного музею "Київська фортеця" Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вручив представникам громад Київської, Вінницької та Полтавських областей сертифікати учасника пілотного проєкту "Поліцейський офіцер громади" та ключі від нових Renault Duster, укомплектовані всім необхідним.

Сертифікат та ключі від службового автомобіля для поліцейського офіцера Великосорочинської сільської територіальної громади отримали перший заступник сільського голови Тетяна МІЛЬКО та поліцейський офіцер громади Дмитро БОГОМАЗ.

Тепер контроль, безпека та правопорядок у громаді будуть ще ефективніші!