17 вересня - День рятувальника

Дата: 17.09.2021 10:16

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони, щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем рятувальника!

У день професійного свята адресую Вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Кожен Ваш робочий день – це випробування професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа чи аварія – це врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Зі святом Вас!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ