19 вересня 2021 року - День працівника лісу

Дата: 19.09.2021 08:00

Щорічно у третю неділю вересня Україна відзначає професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості.

Сьогодні, як ніколи, важливо примножувати лісові насадження держави, зберігати їх для прийдешніх поколінь, оберігати їх екологічну привабливість, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства.

У День працівника лісового господарства своє професійне свято відзначають усі, хто не байдужий до проблем лісової галузі, хто своєю працею і турботою сприяє його збереженню та примноженню лісових насаджень, хто любить, береже і рятує ліс.

Дорогі лісівники, ветерани лісової галузі! Зичу міцного здоров’я, особистого щастя, родинного та сімейного затишку, подальших трудових звершень у благородній та корисній для людей справі.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ