Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з Днем Великосорочинської сільської територіальної громади

Дата: 18.09.2021 08:30

Дорогі земляки!

Щиро вітаю всіх із Днем Великосорочинської сільської територіальної громади та

78-ю річницею визволення нашого краю від нацистських загарбників!

Сьогодні у всіх нас велике свято – День Народження нашої громади!

2016 року громада складалася із двох колишніх сільських рад Великосорочинської та Полив’янської, а у 2020 році відповідно до Розпорядження КМУ № 721-р від 12 червня, було утворено Великосорочинську сільську територіальну громаду у новому, набагато більшому форматі. Сьогодні до складу громади входять 7 колишніх сільських рад – Великосорочинська, Полив’янська, Солонцівська, Великобайрацька, Великообухівська, Савинцівська та Ковалівська, а це 21 населений пункт і приблизно 7 500 тисяч населення.

Традиційно 18 вересня відзначається День села Великі Сорочинці. Але у зв’язку із тим, що Великі Сорочинці є центральною садибою, цього дня відзначатиметься і День Великосорочинської громади.

День нашої громади – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі та невдачі. Але й щиро радіємо успіхам громади, пишаємося нашими досягненнями, які визнані на державному рівні.

Усі досягнення Великосорочинської громади складаються з щоденної праці, знань і талантів її мешканців, тобто усіх вас.

У таке свято, як День громади, кожен відчуває себе частиною великої родини. Ми маємо об'єднатися у любові до нашої Батьківщини, працювати і жити для її добра.

Дорогі земляки, у сьогоднішній святковий день від імені сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто щиро вітаю всіх із Днем Великосорочинської громади!!!

Бажаю Вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, розуміння від рідних і близьких і здійснення найзаповітніших мрій!

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ