Покладення квітів до Дня визволення Великосорочинської громади

Дата: 18.09.2021 11:30

18 вересня - День Великосорочинської громади та 78-ма річниця визволення нашого краю від нацистських загарбників.

Сьогодні зранку секретар Великосорочинської сільської ради Світлана ОСАУЛЕНКО, перший заступник сільського голови Тетяна МІЛЬКО та заступник сільського голови Петро ПРОСКУРА взяли участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих.

Учасники заходів - працівники відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету сільської ради, Великосорочинського краєзнавчого музею, Літературно-меморіального музею Миколи Гоголя, Великосорочинського ліцею ім. М.В.Гоголя, Великосорочинської музичної школи та всі бажаючі, поклали квіти і хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали життя задля майбутнього своїх нащадків.