До Дня села у Великих Сорочинцях провели спортивні змагання

Дата: 23.09.2021 10:00

18 вересня 2021 року відбулося святкування Дня Великосорочинської сільської територіальної громади та села Великі Сорочинці, де на всіх бажаючих чекала змістовна розважальна програма.

Яскравим епізодом святкової програми стало спортивне свято – футбольний турнір серед дітей, які займаються у футбольній секції Великосорочинської ДЮСШ, а також показові виступи вихованців Великосорочинської ДЮСШ, які займаються в секціях дзюдо, сумо та самбо.

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Петро ПРОСКУРА, начальник відділу ОКМС Людмила ЛАБУДЯК та депутат сільської ради Віталій ВЕЛИЧКО нагородили переможців спортивного змагання почесними грамотами та медалями.

Дякуємо тренерам Яніні ГРИЩЕНКО, Сергію ГОЛІНЦІ та Володимиру ГРИШКУ за виховання наших діток, які прославляють нашу громаду на обласному, всеукраїнському та європейському рівнях!

Великосорочинська громада пишається своїми спортсменами і бажає усім дітям сортивних успіхів та подальших перемог!