Ремонт автодороги Лубни – Миргород – Опішня: завершено монтаж балок на прогонах мосту через річку Псел

Дата: 30.09.2021 16:57

Тривають ремонтні роботи на мосту через р. Псел на автодорозі Р-42 Лубни – Миргород – Опішня. Нині завершено монтаж балок на п'яти прогонах мосту.

Під час капітального ремонту мосту паралельно триває бетонування ригелів, армування насадки берегової опори, монтаж незйомної опалубки монолітної плити.

Роботи  виконуються  в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».