Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з День працівників освіти!

Дата: 01.10.2021 09:00

Шановні освітяни Великосорочинської громади - працівники та ветерани освітянської ниви,

керівники навчальних закладів!

Засвідчую свою повагу і вітаю Вас із професійним святом –  Днем працівників освіти, яке об'єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у країну знань, науки, мудрості.

Праця учителя є найбільшим скарбом суспільства. Ви формуєте наше майбутнє, завдяки Вашим зусиллям наполегливо і послідовно прокладається стежина із країни дитинства і пізнання до широкої дороги життя. Саме Ви відкриваєте перед всіма нами планету знань, даєте перші незабутні уроки добра, чесності і справедливості, любові до батьків та рідної землі.

Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Нехай Ваше життя завжди наповнюється любов'ю і повагою ваших учнів. У цей святковий осінній день бажаю Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ