Привітання голови Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка з Днем працівників освіти

Дата: 01.10.2021 09:00

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви Миргородщини!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Немає у світі праці благороднішої, ніж праця педагога, роль якої у становленні людини, в інтелектуальному та духовному зростанні суспільства – першочергова.

Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво.

Щиро пишаюся педагогічними працівниками Миргородського району. Ви успішно освоюєте сучасні технології, сміливо впроваджуєте їх у шкільну практику, постійно удосконалюєтеся в професії, підтверджуючи високу майстерність і професіоналізм. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Низько вклоняюся і дякую вам за невтомну самовіддану працю та активну життєву позицію.

Вірю, що добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею, а посіяне зерно доброти і науки проросте щирим врожаєм майбутніх великих талантів і гарних фахівців, різносторонніх особистостей.

Бажаю міцного здоров’я, щирої радості, гармонії в сім’ї та на роботі, взаєморозуміння і великого терпіння! Нехай кожен день буде сповнений посмішками, правильними відповідями і відмінними оцінками учнів, творчими ідеями і мудрістю! Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

З повагою,

Віктор Іваненко, голова Миргородської райдержадміністрації