Цього року 51 громада Полтавщини виділила кошти на ремонт доріг

Дата: 04.10.2021 09:00

Цього року 51 громада Полтавщини виділила кошти на ремонт доріг

Близько 116 мільйонів гривень виділили територіальні громади області на ремонти доріг у поточному році. Кошти спрямувала 51 громада регіону. Про це повідомили в ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області».

Зокрема, сім громад виділили по 5 і більше мільйонів гривень. Це Мартинівська і Великосорочинська – по 5 мільйонів, Шишацька – 5,2 мільйона, Лохвицька – понад 6 мільйонів, Решетилівська – 6,5 мільйона, Глобинська і Пирятинська – по 7 мільйонів.

«Напрацьований алгоритм фінансування ремонту доріг підтверджує свою ефективність. Він полягає у зміцненні співпраці з територіальними громадами. По-перше, органи місцевого самоврядування самі визначали, які автошляхи потрібно відремонтувати. По-друге, вони спрямовували половину від необхідної суми на проведення робіт. Іншу частину залучали з дорожнього фонду, виділеного на область. 51 тергромада з 60 скористалася цим механізмом. Це показник, що громади зацікавлені у поліпшенні інфраструктури на своїх територіях», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Ознайомитися з переліком ділянок можна за посиланням https://bit.ly/3onC6Bm.