А ви знали, що не лише дітям, але й дорослим важливо вакцинуватися?

Дата: 11.10.2021 08:00

А ви знали, що не лише дітям, але й дорослим важливо вакцинуватися?

Після вакцинування у дитячому та підлітковому віці, кожен з нас має щеплюватися від дифтерії та правця щодесять років.

Через пандемію COVID-19 рівень охоплення рутинними щепленнями. Зараз рівень щеплень в Україні не досягає показників, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Ось, що каже Ігор Кузін , заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар України: «Останнє щеплення проти цих хвороб у дитячому віці роблять у 16 років. Але ревакцинація має повторюватися у 26, 36 і далі ‌— кожні 10 років. Ці щеплення держава закуповує власним коштом, зробити їх можна безоплатно, звернувшись до сімейного лікаря. Важливо робити й додаткові щеплення, наприклад, від гепатиту В і грипу. Ми закликаємо дорослих українців перевірити свій вакцинальний статус і вакцинуватися вчасно або надолужити пропущені дози. Від цього залежить не тільки ваше здоров’я, але часом — і життя».

?? В рамках другого етапу кампанії «Щеплення — суперсила від хвороб» закликаємо кожного дізнатися більше про важливість рутинних щеплень для дорослих та дітей.

Кампанія реалізована за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна, USAID Transformation Communications Activity.