Вітання голови Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка до Дня захисників і захисниць України

Дата: 13.10.2021 13:00

Шановні жителі Миргородського району! Прийміть щирі вітання з величним національним святом – Днем захисників і захисниць України, відзначення якого тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та святом Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини та доньки ставали на захист рідної землі. Сьогодні особливі слова подяки адресую ветеранам Другої світової війни та учасникам бойових дій на території інших держав. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем любові до рідного краю, сміливості й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. Нинішні нащадки хоробрих українських козаків із честю відстоюють нашу землю на Сході України. Ваша мужність дарує українцям спокій та впевненість у завтрашньому дні, а також надію на щасливе мирне життя у вільній країні. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякую волонтерам та громадськості за небайдужість і активну позицію. Схиляю голову в пам'ять про тих, хто віддав своє життя, відстоюючи нашу незалежність та свободу. У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен захисник і захисниця повернулися живими до своєї родини. Бажаю усім міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і мирного неба над української багатостраждальною землею. Слава Україні! Слава її Героям!

З повагою, Віктор Іваненко голова Миргородської райдержадміністрації