Дата: 19.10.2021 08:00

Із 21 жовтня пасажирські перевезення між областями дозволяються лише за кількох умов: якщо у водіїв, членів екіпажу та пасажирів є ковід-сертифікати або негативні ПЛР-тести. Таке рішення напередодні ухвалив Кабмін.

Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів автобусами, авіацією чи залізницею.

Водночас для міських та внутрішньообласних перевезень усе поки залишається без змін.

У «червоній» зоні не працюватимуть заклади громадського харчування (крім доставки), ТРЦ та інші розважальні заклади, заклади освіти, культури, непродовольчі ринки, басейни, фітнес-центри. Однак обмеження не будуть застосовуватись, якщо у всіх відвідувачів та співробітників буде зелений COVID-сертифікат – тобто вони будуть повністю вакциновані проти коронавірусної хвороби.

Дитячі садки та 1-4 класи шкіл працюватимуть у звичайному режимі без вимоги повної вакцинації 100% співробітників.

Детальніше: bit.ly/3avlkbu