Важлива інформація!

Дата: 23.10.2021 08:00

Навколо грипу, ГРВІ і COVID-19 існує безліч міфів. Досі вірите, що вітамін С захистить від грипу, а антибіотики сприятимуть швидкому одужанню?

Ось найдієвіші поради із профілактики????

? Частіше мийте руки з милом, особливо після контакту із поручнями, дверними ручками, предметами загального використання. Якщо ви не можете помити руки, використовуйте антисептики на основі спирту.

? Носіть маску правильно! Маска має повністю закривати рот і ніс!

? Одягайтеся відповідно до погоди і тримайте ноги в теплі. Пам’ятайте, що перегрів так само небезпечний, як і переохолодження.

? Віруси не люблять свіже повітря і швидко гинуть у ньому. Тому частіше провітрюйте приміщення, робіть вологе прибирання.

? Уникайте контактів із захворілими, так само і самі — залишайтеся вдома, якщо почуваєтеся зле. Тримайте дистанцію з іншими не менше 1,5 м.

? Вакцинуйтеся — це найефективніший метод профілактики захворювання та ускладнень. Від грипу вакцини можна придбати в аптеках, а від COVID-19 https://list.covid19.gov.ua/

? Харчуйтеся збалансовано, будьте фізично активними і повноцінно спіть!

? Відчули симптоми респіраторного захворювання? За перших же ознак обов’язково звертайтеся до свого сімейного лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!