Найбільш часті питання з приводу нових правил перевезень. Нагадаємо, вони набувають чинності з 21 жовтня 2021 року

Дата: 24.10.2021 08:00

????Відповідаємо на найбільш часті питання з приводу нових правил перевезень.?Нагадаємо, вони набувають чинності з 21 жовтня 2021 року.

????Хто буде контролювати автентичність сертифікатів/тестів?

??Відповідь: функції контролю покладені на Міністерство внутрішніх справ. У провідників будуть зразки, за якими вони будуть звіряти надані пасажирами документи.

?У разі недотримання пасажирами правил перевезення поїзна бригада зобов’язана повідомити правоохоронні органи.

????Чи стосуються нові правила пасажирів віком до 18 років?

??Відповідь: ні. Для пасажирів віком до 18 років нічого не зміниться: крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, інших документів не вимагається.

????За посиланням — умови проїзду дітей, студентів та учнів у внутрішньому сполученні

????Що робити пасажиру, який має протипоказання до вакцинації?

??Відповідь: робити ПЛР-тест або експрес-тест. Для посадки у поїзд пасажиру необхідно мати негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, чинні 72 години (на момент посадки у поїзд).

?Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia на виконання постанови Кабінет Міністрів України з 21 жовтня запроваджує нові правила безпечної подорожі.

????Для поїздки у потягах далекого сполучення пасажири

повинні мати один із документів, що підтверджує:

?отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;

?отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

?негативного результату ПЛР-тесту (чинний 72 години з або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

?Якщо виникли питання щодо нових правил перевзень телефонуйте???? до Контактного центру Укрзалізниі: 0 800 503 111.

????Безпечні подорожі — спільна відповідальність!