Важлива інформація!

Дата: 31.10.2021 08:00

Кожен з нас хоче подорожувати з відчуттям безпеки. Вакцинація – це єдиний спосіб захистити себе та близьких від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

Менш ніж за тиждень найбільшій транспортній компанії Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia вдалося розгорнути вакцинацію пасажирів на 20 вокзалах.

За цей час понад 8 тисяч пасажирів вже вакцинувалися саме там, а провідники, стюарди та машиністи Укрзалізниці нагадують нам усім просту тезу: кого цінуємо, того вакцинуємо!

Тому МОЗ підтримало Укрзалізницю, які розробили спеціальну рамку. Вона показує, що подорожувати між регіонами можна безпечно та захищено.

Як встановити рамку:

1. Перейдіть на сторінку www.facebook.com/profilepicframes.

2. Ліворуч у рядку пошуку знайдіть рамку, ввівши її назву "Залізно вакциновані" або ім’я автора: Міністерство охорони здоров’я.

3. Виберіть потрібну рамку зі списку результатів.

4. Натисніть "встановити як аватар".

Поширюйте рамку на своїй сторінці, щоб ваші друзі теж встановили її собі.