Ремонт доріг на територї Великосорочинської громади на 2021 рік підходить до завершення

Дата: 26.10.2021 09:00

Фото без описуФото без опису

Протягом липня-жовтня на територї Великосорочинської сільської територіальної громади проводився ремонт доріг місцевого значення. З бюджету сільської ради на співфінансування таких робіт виділено та передано Агенству місцевих доріг Полтавської області 5 млн. грн.

Всі роботи під пильним наглядом сільського голови та депутатів сільської ради виконувалися ПрАТ "Миргородський агрошляхбуд".

На сьогоднішній день завершуються роботи на автомобільній дорозі О1701001 Велика Багачка-Гоголеве-Зіньків на ділянці між селами Коптів - Великі Сорочинці.

Не будемо зупинятися на досягнутому, і сподіваємося, що наступного року вдасться вдремонтувати ще більше доріг нашої громади.