28 жовтня - Всесвітній День дзюдо

Дата: 28.10.2021 10:00

Щороку 28 жовтня, у день народження Дзігоро Кано – засновника дзюдо і легендарної школи Кодокан, мільйони людей у всьому світі відзначають Всесвітній день дзюдо.

Всесвітній День дзюдо – свято для всіх спортсменів, тренерів, вболівальників -  всіх тих, хто захоплюється цим, одним з найпопулярніших видів спорту у світі.

Дорога Великосорочинська родина дзюдо! Дорогі наші спортсмени, батьки, тренери, вболівальники!

З дитинства ми знаємо, що дзюдо – це не лише спорт, а ціла освітня програма, яка виховує в людині сміливість, честь, повагу, ввічливість і наполегливість.

Бажаємо кожному з вас терпіння, впевненості в собі і власних силах. Нехай кожен ваш день буде продуктивніший за попередній. Перемог і звершень!