Важлива інформація!

Дата: 06.11.2021 08:00

Через стрімке поширення коронавірусної хвороби, Міністерство охорони здоров’я нагадує про те, як безпечно взяти участь у голосуванні, не наражаючи ні себе, ні інших на небезпеку інфікуватись COVID-19.

В цю неділю в Херсонській та Черкаській областях пройдуть проміжні вибори народних депутатів, а також вибори мера в Харкові. Для того, щоб безпечно в них взяти участь, закликаємо громадян дотримуватись ряду правил:

?? Оцініть свій стан здоров’я. Якщо ви почуваєтесь зле, маєте симптоми ГРВІ, краще залишайтесь вдома та проконсультуйтесь із сімейним лікарем. Власне життя та здоров’я – є пріоритетом;

?? Обов’язково використовуйте захисну маску. Вона має повністю закривати ніс та рот;

?? Дотримуйтесь дистанції з іншими громадянами не менше 1 метра;

?? Візьміть із собою особисту ручку та антисептик. Перед входом та після виходу із дільниці обробіть руки антисептичним засобом;

?? Не йдіть у приміщення для голосування разом із дітьми;

?? Не передавайте паспорт в руки членам виборчої комісії, самостійно перегортайте сторінки паспорту, щоб члени комісії з ним ознайомились.

???? Із документів з собою треба брати лише паспорт громадянина України. Документів про щеплення або негативний тест на COVID-19 брати не потрібно. Вимагати у громадян показати наявність вказані документи під час голосування незаконно.