Важлива інформація!

Дата: 09.11.2021 08:00

Чудова новина від Міністерство цифрової трансформації України????

????Отримати COVID-сертифікат у Дії стало ще простіше

Тепер для цього не потрібен КЕП і Дія.Підпис, для якого треба було підтвердження особи за допомогою Photo ID.

Щоб згенерувати COVID-сертифікат як на порталі, так і в застосунку Дія, достатньо авторизуватися через BankID чи Mobile ID.

Як згенерувати сертифікат у застосунку?

?Оновіть застосунок Дія до останньої версії в AppStore або Google Play (3.0.18 для iOS, 3.0.14 — Android)

?Натисніть "Послуги" та виберіть пункт "COVID-сертифікати" — "Отримати сертифікат"

?Поставте галочку, щоб дати згоду на передачу даних з Електронної системи охорони здоров’я в Дію.

Як згенерувати сертифікат на порталі?

?Авторизуйтеся на порталі.

?У меню “Послуги” натисніть пункт “Здоров’я”, а потім — “COVID19-сертифікат про вакцинацію”.

?Дайте згоду на передачу даних з ЕСОЗ у Дію.

Цифровізація триває????