Перша неділя листопада - День працівника соціальної сфери!

Дата: 07.11.2021 08:30

Шановні працівники соціальної сфери Великосорочинської громади!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівника соціальної сфери України і дякуємо кожному за доброту, терпіння, щирість, любов до людей. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя й тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

Щиро віримо, що Ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити жителям громади.

Бажаємо Вам творчого натхнення, здійснення всіх задумів і мрій, щоб не вичерпувалася ваша віра у щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання і спроможність бути корисними людям!

Міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, а також подальших успіхів у роботі.