Важлива інформація!

Дата: 21.11.2021 08:00

У Полтаві відкрили перший денний центр соціально-психологічної допомоги з кризовою кімнатою цілодобового перебування для осіб постраждалих від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

Тут вони зможуть знайти прихисток, отримати психологічну, соціальну та правову допомогу.

Центр функціонуватиме на базі благодійної організації «Світло надії», яка надає соціальні послуги та створює необхідні умови для підтримки здоров’я громадян. У ньому є кризова кімната для проживання, кабінет для роботи із соціальним працівником, а також окрема кімната для навчання та групової роботи.

????"Україна продовжує акумулювати зусилля для надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Дуже цінно, що довкола цього процесу об’єднуються міжнародні організації, місцева влада, громадські та благодійні організації, а також проактивні та небайдужі мешканці міст. Відкриття кожного нового центру допомоги - важливий крок до розбудови повноцінної системи протидії насильству. Наша спільна мета - захищеність та безпека кожного громадянина України", - прокоментувала Віцепрем'єрка Ольга Стефанішина.

Термін перебування у Центрі - до 10 днів, з індивідуальним планом супроводу для кожного постраждалого.

Звернутись по допомогу та консультацію до Денного центру можна за телефоном: 066 829 55 73.

?Центр відкрито в межах проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства», який реалізується Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки урядів Великої Британії та Канади.

#genderequality

British Embassy Kyiv

Embassy of Canada to Ukraine

Урядова уповноважена з ґендерної політики