Важлива інформація!

Дата: 25.11.2021 08:00

Місяць цифрової грамотності

Один з пріоритетних завдань Уряду України – навчити 6 мільйонів українців цифрової грамотності за 3 роки. Отже Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» та Всеукраїнська Школа Онлайн

Для виконання цих завдань Мінцифри пропонує долучитися до масштабної інформаційної кампанії „Місяць цифрової грамотності”, який проводиться з 1 по 30 листопада 2021 року. Дана ініціатива реалізується в межах проєкту Мінцифри Дія.Цифрова освіта. Проєкт охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу партнерських офлайн-хабів цифрової освіти.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.

Корисні поради щодо використання цифрових сервісів і рішень, інформаційні матеріали доступні за посиланням