"Ноутбук кожному вчителю"

Дата: 18.11.2021 11:00

Вчителі Великосорочинської громади забезпечені ноутбуками.

17 листопада 2021 року у Полтавському обласному інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Великосорочинської сільської ради було отримано 40 нових ноутбуків, придбаних для вчителів закладів загальної середньої освіти Великосорочинської територіальної громади у рамках проекту державної програми "Ноутбук кожному вчителю". На умовах співфінансування із бюджету Великосорочинської сільської ради було виділено 269 442,00 грн, що становить 30 % від загальної вартості, з обласного бюджету було перераховано 70 % потрібної суми.

Сподіваємося, що придбана техніка вірно служитиме вчителям Великосорочинської громади, а освітній процес стане цікавішим та ефективнішим!