У Великосорочинській громаді вшанували пам'ять жертв Голодомору  1932-1933 років

Дата: 26.11.2021 12:00

Щороку у четверту суботу листопада Україна і світ вшановує пам'ять  жертв Голодомору  1932- 1933 років. Цьогоріч - це 27 листопада.  Половина загиблих внаслідок Голодомору- діти та підлітки. Геноцид 1932- 1933 років забрав життя орієнтовно 1,5 мільйона дітей віком  до 10 років. Тож сьогодні 26 листопада 2021 року в с. Великі Сорочинці   Великосорочинської  територіальної громада відбувся мітинг - реквієм  приурочений 88-й річниці Голодомору. Громада вшанувала  пам'ять  мільйонів  жертв Голодомору.  Відвідали пам'ятний знак, вшанували  хвилиною мовчання загиблих у ці тяжкі роки та  запалити свічку пам'яті . Відбулося покладання квітів до памятного знаку жертвам голодомору. Директор краєзнавчого музею Ручка  Оксана Михайлівна  звернулася до присутніх  з словами суму  та торкнулася  спогадів про тяжкі роки голодомору. До заходу долучилися Адміністрація сільської ради,  вчителі школи, працівники музеїв, бібліотеки та працівники  закладів  культури.

Тож заохочуємо всіх,  із настанням темряви запалити і поставити свічку на підвіконні  так, щоб її було видно з двору - на знак скорботи і пам'яті про мільйони загублених життів  наших співвітчизників.