Звернення Великосорочинського сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з нагоди вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів

Дата: 27.11.2021 10:00

Шановні земляки!

В четверту суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшановуємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні.

Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

Сумні спогади про голодні лихоліття тих років щемливо торкаються сердець кожного з нас. Великосорочинська громада також  відчула  важкий  біль голодомору,   бо чи не кожен з нас втратив частку свого коріння.

Сьогодні наш обов'язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на українській землі.

Нехай пам'ять про всіх загиблих гуртує нас, живих, додасть нам сили волі, мудрості для подальшої розбудови України та громади і вільного життя кожної людини.

Вічна пам'ять загиблим!

Великосорочинський сільський голова Олександр ТИЩИЦЬКИЙ