Вітання голови Миргородської райдержадміністрації Віктора Іваненка з Днем місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2021 10:00

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Характерною рисою людей цієї професії є активна громадянська позиція, небайдужість до земляків та вболівання за розвиток і щасливе майбутнє свого краю. Саме тому мешканці громад довіряють вам виконувати їх волю та відстоювати спільне прагнення жити у демократичній, заможній та безпечній державі. Особливі слова подяки сьогодні звучать ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у мирному майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля процвітання українського народу.

Благополуччя Вам, щастя, міцного здоров’я і родинного добробуту на довгі роки!

З повагою, Віктор ІВАНЕНКО, голова Миргородської райдержадміністрації