У Великосорочинській громаді відбулись урочистості із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 14.12.2021 11:00

14 грудня 2021 року у Великосорочинській громаді відбулись урочистості із вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю секретаря сільської ради Світлани ОСАУЛЕНКО, першого заступника сільського голови Тетяни МІЛЬКО, ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЄС, працівників відділу освіти, культури, молоді та сорту виконавчого комітету сільської ради та мешканців громади.

Неможливо осягнути ту величезну ціну, яку заплатили всі ті, хто починаючи з перших годин після аварії на ЧАЕС боровся за порятунок наших життів. Важко уявити, які  наслідки могла б мати ця катастрофа для всього людства, якби вони не пожертвували тоді своїм здоров’ям та життям, щоб приборкати пожежу та зупинити витік радіації.

Ми схиляємося перед світлою пам'яттю загиблих ліквідаторів Чорнобильської аварії і розділяємо біль втрати з тими, до кого в сім'ї прийшла чорнобильська біда.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та усіх тих, хто відійшов у Вічність. Від учасників урочистого зібрання було покладено квіти до пам’ятного знаку.