У Великосорочинському ліцеї ім. М.В.Гоголя тривають ремонтні роботи по заміні віконних та дверних блоків

Дата: 02.01.2021 16:00

За ініціативи Народного Депутата України Олега Івановича КУЛІНІЧА, на соціально-економічний розвиток Великосорочинської громади у 2021 році вдалося залучити значну суму коштів.

Зокрема 1,5 млн. грн. були спрямовані на капітальний ремонт (заміну віконних та дверних блоків) у ОЗЗСО "Великосорочинський ліцей ім. М.В.Гоголя".

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Загалом відбудеться заміна 48 віконних рам та 26 дверей на нові енергозберігаючі.

На сьогоднішній день у Великосорочинському ліцеї ім. М.В.Гоголя вже ввдалося замінити більшу частину віконних рам. Ремонтні роботи тривають, планується установка дверей.

Нажаль, замінити всі вікна і двері в навчальному закладі у 2021 році не вдасться, тому наступного року планується залучення ще додаткових коштів.