Ремонтні роботи у терапевтичному відділенні № 3 у с. Великі Сорочинці

Дата: 20.12.2021 10:00

Відповідно до угоди про соціальне партнерство ПрАТ"Нафтогазвидобування" з  Великосорочинською сільською радою у 2021 році було заплановано реалізувати проєкт «Капітальний ремонт систем опалення, водовідведення, водопостачання та ганку терапевтичново відділення №3 с.Великі Сорочинці по вул. Перемоги, 78  Миргородського району Полтавської області» та заплановане фінансування в сумі 2 млн. грн.

Сьогодні у приміщенні терапевтичного відділення № 3 у с. Великі Сорочинці ремонтні роботи наближаються до завершення.  Вже повністю замінено систему опалення, всі старі батареї замінили на сучасні. Роботи виконано вчасно та якісно. В даний час підходять до завершення роботи по капітальному ремонту систем водовідведення та водопостачання.

Звичайно, приміщення терапевтичного відділення № 3 у Великих Сорочинцях знаходиться не у найкращому стані і вже дуже давно просить капітального ремонту. Але ми не втрачаємо надії і віримо в те, що Великосорочинська лікарня все ж таки реставрується і постане перед нами у належному вигляді.

Тому, на 2022 рік планується залучення фінансування для продовження робіт з капітального ремонту медичного закладу.