У Великосорочинській громаді відбувся обласний турнір по футболу "У гостях у Миколая"

Дата: 20.12.2021 11:00

18 грудня 2021 року у Великосорочинській громаді відбувся обласний тупнір по футболу "У гостях у Миколая".

Команда Великосорочинсткої ДЮСШ змагалася із командами з Миргорода,Лохвиці та Гадяча.Спортсмени вели активну боротьбу за нагороди у своїх вікових категоріях.

Фото без описуФото без опису

У старшій віковій категорії 1 місце зайняла команда із Гадяча, 2 місце - Лохвиця, 3 місце -  Великі Сорочинці, 4 місце -  Миргород.

У молодшій віковій категорі 1 місце зайняла команда з Миргорода, 2 місце - Великі Сорочинці,  3 місце - Лохвиця, 4 місце - Гадяч.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дякуємо організаторам турніру - голові Великосорочинської ТГ Тищицькому О.В., депутатам Великосорочинської сільської ради Величку В.М.,Татарчуку А.П., директору АОПП "Великосорочинське" Харченку М.І., керівнику проєкту "Національний Сорочинський Ярмарок" Свищевій С.І.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з їхніми здобутками!

Фото без описуФото без опису