Автопарк Великосорочинської громади поповнився ще одним новим комунальним автомобілем МАЗ 5340С2 сміттєвоз!

Дата: 23.12.2021 15:00

Цей автомобіль придбаний за сприяння обласного екологічного фонду охорони навколишнього природного середовища за умови спів фінансування 50/50.

Сміттєвоз слугуватиме забезпеченню вивозу сміття та буде переданий на баланс і в оперативне управління комунальному підприємству «Першоцвіт».

Це вже другий! новий! комунальний транспортний засіб, який вдалося придбати у 2021 році! У липні 2021 року в рамках соціального партнерства сільської ради з ПрАТ «Нафтогазвидобування» було придбано нову асенізаційну машину.

Робимо все для розвитку нашої громади, постійно працюємо над поповненням комунальної техніки.

На досягнутому не спиняємося! Працюємо далі!