У Великосорочинському ліцеї ім. М.В.Гоголя замінили частину віконних та дверних блоків

Дата: 30.12.2021 10:00

За ініціативи народного депутата України Олега Івановича КУЛІНІЧА, на соціально-економічний розвиток Великосорочинської громади у 2021 році вдалося залучити значну суму коштів.

Зокрема, 1,5 млн. грн. були спрямовані на проєкт капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) у ОЗЗСО "Великосорочинський ліцей ім. М.В.Гоголя".

На сьогоднішній день проект вже реалізовано - у навчальному закладі замінено 48 віконних рам та 26 дверних блоків на нові енергозберігаючі. Ремонтні роботи виконані вчасно та якісно.

Нажаль, замінити всі вікна і двері в навчальному закладі у 2021 році не вдасться, тому наступного року планується залучення ще додаткових коштів.