Привітання голови Миргородської районної ради Наталії Гирки з Різдвом!

Дата: 06.01.2022 09:30

Шановні жителі Миргородського краю!

Вітаю усіх вас з одним із найважливіших, найрадісніших та довгоочікуваних християнських свят - Різдвом Христовим!

Це свято є приводом пробачати старі образи, промовити найважливіші слова родині та відкрити свої серця добрим помислам. За давньою традицією ми звикли зустрічати це свято у теплому сімейному колі, коли на небі з’являється яскрава різдвяна зірка.

Тож нехай світло різдвяної зірки осяє ваші домівки, наповнить їх радістю, злагодою та вірою. Хай сповняться дива, а в усіх справах вас супроводжує успіх.

Бажаю достатку й миру нашим домівкам, єднання - кожній громаді та добробуту - великій Миргородщині!

З повагою, голова Миргородської районної ради Наталія ГИРКА