Великосорочинська громада
Полтавська область, Миргородський район

Важлива інформація!

Дата: 24.01.2022 11:30
Кількість переглядів: 313

Фото без опису

Основні підсумки роботи

Миргородського  міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області за 2021 року.

Фото без опису

Основним завданням для уповноважених органів з питань пробації, які  діють  на території України визначено зниження рівня рецидиву злочинів і забезпечення повернення  до нормального життя осіб, які перебував у конфлікті із законом.

Пробація – це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Безпека суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності є головною метою діяльності уповноважених органів з питань пробації.   

Впродовж 2021 року  працівниками Миргородського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області проводилась робота спрямована на реалізацію завдань покладених на уповноважені органи з питань пробації, а саме:

 • підготовка досудових доповідей щодо обвинувачених;
 • здійснення нагляду за засудженими до покарань у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт, особами, яким покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк замінено покаранням у виді громадських робіт або виправних робіт, особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням, звільненими від відбування покарання вагітними жінками і жінками, які мають дітей віком до трьох років;
 • виконання певних видів покарань, не пов’язаних з позбавленням волі;
 • направлення засуджених до обмеження волі для відбування покарання до виправних центрів;
 • реалізація пробаційних програм стосовно осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням;
 • проведення соціально-виховної роботи із засудженими;
 • здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення;
 • реалізація інших заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

В 2021 року по обліках Миргородського міського сектору  з питань пробації  пройшло 225 осіб засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі та притягнутих до адміністративної відповідальності,  з яких :

 • засуджених до покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю – 6 осіб;
 • засуджених до  покарання у виді громадських робіт – 29 осіб;
 • засуджених до покарання у виді виправних робіт – 3 особи; 
 • звільнених від відбування покарання з випробуванням та звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3-х років – 135 осіб;
 • засуджених до покарання у виді штрафу – 17 осіб;
 • притягнутих  до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт – 24 особи;
 •  притягнутих до адміністративної відповідальності у виді суспільно корисних робіт – 11 осіб;

29 особами засудженими до покарання у виді громадських робіт, які пройшли по обліках підрозділу  в 2021 році відпрацьовано 1770 годин громадських робіт. Під час відбування даного виду покарання 5 осіб допускали ухилення від відбування даного виду покарання, в зв’язку з чим до правоохоронних органів направлені матеріали для вирішення питання про притягнення до кримінальної відповідальності відповідно до статті 389 Кримінального кодексу України.

Із заробітку осіб, засуджених до покарання у виді випраних робіт впродовж 2021 року утримано та перераховано в дохід держави 21780 грн. 43 коп..

Протягом 2021 року  по обліках  підрозділу пробації  пройшло 17 осіб засуджених до покарання у виді штрафу на загальну суму 71910 грн.                             10 засуджених осіб сплатили штраф, на загальну суму 17710 грн., 2 особам несплачену суму штрафу замінили  на покарання у виді громадських робіт.

Миргородським міським сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області  забезпечено  виконання 24 постанов про притягнення порушників до адміністративної відповідальності у виді громадських робіт. З яких 6 осіб знято по відбуттю призначеного судом стягнення. 9 осіб допустили ухилення від відбування громадських робіт, за що невідбуту частину громадських робіт замінено на штраф. 

В 2021 року по обліках Миргородського міського сектору  з питань пробації пройшло 11 осіб, притягнутих до адміністративної відповідальності у виді суспільно корисних робіт. В рахунок погашення заборгованості по аліментах до Миргородського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)  перераховано  14169 грн. 98 коп..

На виконання до Миргородського міського сектору з питань пробації протягом 2021 року надійшло 26 ухвал суду щодо складання досудової доповіді відносно обвинувачених осіб, з яких складено та направлено до суду 26 досудових доповідей, та надано висновок про можливість виправлення обвинуваченого без позбавлення або обмеження волі на певний строк стосовно 21 особи.

З метою реалізації пенітенціарної пробації, як одного із видів пробації,   впродовж  2021 року  працівники Миргородського сектору пробації сприяли у вирішенні питань підготовки до звільнення з місць обмеження волі або позбавлення волі: у пошуку місця проживання 12 особам; працевлаштування – 6 особам; соціального патронажу – 2 особам.

З метою більш ефективної соціально-виховної роботи із клієнтами пробації Миргородський міський сектор з питань пробації запрошує до  співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності. Волонтер пробації - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов'язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Взаємодіючи із органами пробації Ви допомагатимете особам (суб'єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності.

Ми Вас чекаємо за адресою: м. Миргород вул. Якова Усика, 34. каб. 310, Полтавської області, 37600,

 Ел. адреса:pl23@probation.gov.ua, контактний телефон 099-95-88-386.

З більш детальною інформацією про  діяльність органів пробації Ви  можете ознайомитися в соціальних мережах та на сайті Державної установи «Центр пробації» за посиланням  www.probation.gov.ua.

 

           Юрій Явтушенко,

начальник Миргородського міського сектору

філії Державної установи «Центр пробації»

в Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь