Важлива інформація!

Дата: 04.02.2022 08:00

1 лютого набрала чинності постанова КМУ «Про встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети». Документ стосується саме пластикових пакетів товщиною стінки понад 50 мікрометрів. Це великі пакети, які люди купують на касах у супермаркетах, щоб донести придбане додому. Або, наприклад, брендовані пакети, в які у магазинах пакують придбаний одяг чи взуття. На пакети «маєчки» таке регулювання не розповсюджується, повідомили в Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

«Постанова Кабміну встановлює ціни на великі пакети 7-15 кілограмів, а не на надтонкі чи надлегкі. Тому що пакети «маєчки» від 9 березня будуть заборонені для розповсюдження взагалі», – розповів в.о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.