Важлива інформація!

Дата: 13.02.2022 08:00

Отримали позитивний тест на COVID-19? Міністерство охорони здоров'я України підготувало поради для захисту від інфікування людей, з якими живете

Вакцинуйтесь, захищайтесь!

#МОЗ #це_треба_знати #COVID19 #вакцинація

Возможно, это изображение в мультипликационном стиле (ребенок и текст «COVID-19 вдома. як захистити тих, 3 ким живеш MIHICTEpCTBO охорони украйни залишайтесь в окремий K?MHAT? та, за можливост, користуйтесь окремою ванною кимнатою тримайтесь на дистанци, особливо вi?д тих, хто мае ризик тяжкого перебгу COVID-19 п?д час чхання та кашлю використовуйте серветку або прикривайтесь лктем коли поруч ?Hw? люди, ность маску та попросить ix робити те саме регулярно мийте руки милом або ж використовуйте антисептик дезинфкуйте поверхни, до яких торкаетесь регулярно вдкривайте вi?кна та двер, за можливост, користуйтесь очищувачем повитря»)