Важлива інформація!

Дата: 14.02.2022 08:00

Денис Шмигаль: З 14 березня за програмою єПідтримка можна буде отримати 500 грн за бустерну дозу

Українці, які щепляться бустерною дозою вакцини проти COVID-19, отримають додатково 500 грн у межах президентської ініціативи єПідтримка. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Уряд сьогодні ухвалив зміни до програми. За ініціативою Президента Володимира Зеленського українці, які зробили бустерну дозу вакцини, з 14 березня зможуть отримати додатково 500 грн на спеціальний рахунок єПідтримки», — зазначив Прем’єр-міністр.

Також Денис Шмигаль відзначив, що люди віком від 60 років та особи з інвалідністю І та ІІ групи зможуть витратити кошти в межах програми на ліки та оплату житлово-комунальних послуг.

Урядовий портал

Возможно, это изображение (6 человек, люди сидят и люди стоят)