У Великосорочинській громаді вшанували свого геніального земляка М.В.Гоголя

Дата: 21.02.2022 13:00

21 лютого 2022 року минає 170 років від дня смерті М.В.Гоголя, письменника, чия творчість, безперечно, належить до найвищих надбань загальнолюдської культури.

Великосорочинська громада, на чолі із сільським головою Олександром ТИЩИЦЬКИМ, вшанувала свого геніального земляка.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулась директор Великосорочинського літературно-меморіального музею М.В.Гоголя В.І.Міщенко.

До підніжжя пам’ятника М. В. Гоголю були покладені квіти.

Із словом про Гоголя, всесвітнє значення його творчості та вшанування пам’яті генія до присутніх, звернулася старший науковий співробітник музею А.І.Пустовіт. Прозвучали цитати з листів та творів письменника у виконанні В.Міщенко.

Учасники зібрання мали можливість ознайомитися з матеріалами виставки, підготовленими науковими працівниками музею М.В.Гоголя.