Важлива інформація!

Дата: 01.03.2022 13:00

Війна забрала одного з найкращих українських льотчиків-винищувачів у світі, жителя Полтавщини, полковника Олександра Оксанченка. У повітряному бою він відволік на себе ворожу авіацію.

Пілот служив у 831 бригаді тактичної авіації Миргорода. Олександра Оксанченка вважають одним із найкращих серед льотчиків-пілотажників бойових літаків. На його рахунку – понад дві тисячі льотних годин, він бездоганно виконував найскладніші елементи найвищого пілотажу. Виступав на авіашоу: SIAF, The Royal International Air Tattoo, International Airshow-2017, Czech International Air Fest.

Під час Czech International Air Fest-2017 Олександр Оксанченко на бойовому літаку-винищувачі Су-27 виконав фігури вищого пілотажу.

Указом Президента України від 28 лютого №78 полковнику Олександру Оксанченку присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

????????Вічна пам'ять Герою України.