Привітання сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО із святом 8 Березня!

Дата: 08.03.2022 10:44

Дорогі жінки! Дозвольте привітати Вас зі святом весни, ніжності, кохання – зі святом 8 Березня! Сьогодні - це день гордості за наших жінок. У цей непростий час перш за все хочу подякувати Вам за вклад у Перемогу. Хтось зараз стоїть зі зброєю, а хтось захищає з тилу. Хтось займається волонтерством, а хтось захищає своїх дітей, - всі ви - наші героїні.
Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, Ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Світ стає добрішим, ніжнішим, і більш духовним, коли щасливо усміхаються жіночі очі.
Бажаю Вам перш за все миру, спокою та тепла. Будьте здорові, щасливі та кохані! Нехай здійсняться всі надії, забудуться невдачі і відкриються шляхи до нових можливостей!
Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому, дорогі Берегині українського роду.

З повагою, Олександр ТИЩИЦЬКИЙ