Важлива інформація для аграріїв!

Дата: 23.03.2022 11:00

Департамент агропромислового розвитку обласної військової адміністрації повідомляє (документ додається):

- для переміщення автотранспорту та сільськогосподарської техніки, яка задіяна на проведенні весняно-польових робіт, спеціальні дозволи не видаються.

- переміщення техніки підприємствами та фермерськими господарствами здійснюється відповідно до шляхового листа, оформленого відповідно до вимог, з обов‘язковим зазначенням виду робіт та місця їх проведення. При собі мати паспорт громадянина України.

- особистим селянським господарствам для переміщення автотранспорту та сільськогосподарської техніки, яка задіяна на проведенні весняно-польових робіт, довідка видається керівником територіальної громади. Довідка завіряється печаткою територіальної громади та підписом керівника.

Шановні аграрії!  Закликаємо вас бути обережними та обачними! Щоразу перевіряйте шляхи та поля. Якщо виявите щось підозріле та потенційно небезпечне — негайно повідомте про знахідку на номери 101 або 102. Не підходьте та не торкайте! Позначте небезпеку та простежте, щоб ніхто не проник на цю територію. Слава Україні!