Важлива інформація!

Дата: 31.03.2022 13:00

Шановні жителі Великосорочинської громади!

З метою поліпшення навколишнього природного середовища, благоустрою та озеленення території громади, приведення її у належний санітарний стан, відповідно до розпорядження сільського голови Олександра ТИЩИЦЬКОГО з 01 квітня 2022 року по 30 квітня 2022 року оголошено Місячник Благоустрою, згідно якого затверджено ряд заходів.

Звертаємося до всіх керівників підприємств, установ, організацій (незалежно від форм власності), фізичних осіб-підприємців та громадян вжити необхідні заходи по приведенню в належний санітарний стан закріплені території.

Поліцейському офіцеру громади Дмитру БОГОМАЗУ доручено посилити роботу щодо притягнення до відповідальності порушників Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку, тиші в громадських місцях.

Дорогі друзі! Турбота про благоустрій і чистоту нашої громади – справа кожного з нас! Не будьте байдужими та наведіть порядок на подвір’ях, дитячих майданчиках, прилеглих та прибудинкових територіях, у парках та скверах!

Давайте разом зробимо нашу громаду чистішою та охайнішою!

Коли ми разом, ми єдині і непереможні! Сил, терпіння та віри усім нам!