Спрямуємо по 100 мільйонів гривень на медицину й закупівлю продуктів харчування для переселенців і ТрО, – Дмитро Лунін

Дата: 08.04.2022 09:00

На Полтавщині планують перерозподілити бюджетні кошти. Зокрема, на медицину, закупівлю продуктів для внутрішньо переміщених осіб і територіальної оборони. Про це розповів під час спілкування з редакторами регіональних ЗМІ начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«До кінця тижня врегулюємо кілька бюджетних питань. Плануємо з вільних лишків перерозподілити на загальний фонд 100 мільйонів гривень саме на закупівлю продуктів харчування для переселенців і територіальної оборони. Крім того, близько 20 мільйонів гривень є на ТрО», – розповів Дмитро Лунін.

Зазначив, що 100 мільйонів гривень спрямують і на медицину: ліки, лікарські засоби й обладнання.

«Впевнений, цю галузь наразі потрібно підтримувати насамперед, адже крім наших планових та ургентних випадків, дуже багато звертається людей із Харківщини та Сумщини, – додав Дмитро Лунін. – Близько 25 мільйонів виділятимемо на закінчення робіт, які були заплановані й не завершилися в сфері медицини. До війни придбали в область лінійний прискорювач, треба доробити ремонт, щоб це обладнання почало працювати. В обласній лікарні імені Скліфосовського не закінчений ремонт у судинній хірургії, залишилося доробити менше ніж 50%».

По жодному об’єкту будівельні роботи на Полтавщині не починатимуть.