Дмитро Лунін закликає жителів області дотримуватися інформаційної безпеки

Дата: 18.04.2022 08:00

У Полтавській обласній військовій адміністрації нагадують про правила безпечного листування у месенджерах.

«Інформаційна безпека така ж важлива, як і фізична. Будьте уважними в соцмережах, не повідомляйте «зайву» інформацію, не поширюйте свої особисті дані. Не допомагайте ворогу! Бережіть себе», - зазначив начальник ПОВА Дмитро Лунін.

Кілька правил безпечного листування в месенджерах:

1. Не діліться вашим місцем перебування,  розташування українських військ чи складами зберігання боєприпасів ЗСУ. Усе, що може прочитати у ваших листах знайомий – може побачити й ворог.

2. Не пересилайте в месенджерах та соціальних мережах паролі від  банківських карток, гаджетів тощо. Або використовуйте спеціальні програми зашифрованих миттєвих повідомлень.

3. З метою безпеки не надсилайте в месенджери інформацію про пересування ворога,  ліпше повідомляйте про це ЗСУ через чатбот єВорог https://t.me/evorog_bot після чого видаліть листування.