Подати заяву про пошкоджене майно тепер можна і на порталі Дія

Дата: 19.04.2022 15:00

Відтепер власники житлових будинків, квартир та інших житлових приміщень можуть подати заяву про знищення або пошкодження домівки внаслідок воєнних дій і на порталі Дія.

Також послугою можуть скористатися працівники Центрів надання адміністративних послуг та нотаріуси. Вони допоможуть подати заяви українцям, які не можуть це зробити самостійно.

Як подати заяву на порталі Дія:

• авторизуйтеся на порталі за посиланням: https://diia.gov.ua/services/poshkodzhene-majno;
  • заповніть форму;
  • перевірте інформацію та відправте повідомлення.

Очікуйте на інформацію про початок процедури оцінки та компенсації, що будуть визначені урядом.

Зверніть увагу! Якщо ви вже подали заяву про пошкоджене майно в застосунку Дія, на порталі вдруге це робити вже не потрібно.

Держава зробить усе можливе, щоб після перемоги відбудувати домівку кожного громадянина.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID Україна «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Міністерство цифрової трансформації України